Подробиці про ракетний удар та загальну ситуацію у Синельниківському районі Дніпропетровщини
![photo_2022-04-01_14-12-41](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/04/01/1648812088-bou9d/conversions/photo-2022-04-01-14-12-41-amp.jpg)
На брифінгу в ДніпроОДА 1 квітня Світлана Назарчук, голова Синельниківської РВА, розповіла докладніше про ракетний удар, що рашисти нанесли по району 31 березня та про ситуацію у громаді в цілому.
За її словами, окупанти поцілили у цивільний об'єкт, він частково зруйнований. Жертв немає.
В цілому, Синельниківський район є відносно стабільної територією. Завдяки координації зусиль обласної та місцевої влади, стабільно функціонують аптеки, магазини, усі бізнесові структури, магазини тощо. Зараз ведуться польові роботи - як вдень, так і вночі. Наразі у нас засіяно 170 тисяч гектарів ранньозернових культур, йде робота по обробці земель. Також у районі є запаси добрив та палива.
Окремо поговорили про переселенців - у громаді їх понад 4 тисячі. Їх реєструють, надають допомогу. До району надходить гуманітарна допомога з Європи - вона також розподіляється серед переселенців. Функціонує і тероборона, яка охороняє електростанції та інші важливі об'єкти інфраструктури.