Показали "ДИВОVISION": у Дніпрі пройшло шоу ілюзій братів Томашевських

maxresdefault - 2024-05-29T025755.744

Magic Brothers показали «ДИВОVISION» у Дніпрі. Брати Артур і Дмитро Томашевські – знані ілюзіоністи. Їх дивиться 11 мільйонів людей у Youtube, а тепер неймовірні фокуси глядачі змогли побачити наживо: магічна руханка, зникаючі предмети, вогняні і фокуси з мобільником. А нашого журналіста вони навіть зачаклували магією вуду.

Першими до зали заходять найвідданіші фанати Magic Brothers – діти. Підстрибуючи від нетерплячки, чекають на початок дійства. Усі ролики із пригодами і витівками братів Томашевських вже кілька років дивляться в ютубі. Тепер хочуть побачити диво наживо. 

Брати Артур і Дмитро Томашевські фокусами і самі захопились в дитинстві. Тривалий час вчились творити магію, тепер дарують відчуття дива іншим. Кажуть, найбільше задоволення отримують, коли бачать зі сцени отетерілих глядачів, які не можуть зрозуміти, як таке можливо, і тільки самі знають секрет фокуса. 

«Із здивованими обличчями, що діти, що дорослі, однаково реагують, тому що, як каже Артур: «Магія не має мови». Фокуси не мають мови, не мають перекладу. І немає ніяких обмежень у твоєму віці. Тому всі однаково реагують, і всіх це дивує», – кажуть ілюзіоністи Дмитро і Артур Томашевські.

Брати Томашевські погодились ексклюзивно для ДніпроTV показати свої вміння. Зачаклувати себе магією вуду, долаючи страх, погодився наш журналіст Давид Юрченко. Давида на відстані прошило струмом, каже, в чому секрет фокуса, він і досі не збагнув. 

Брати Томашевські називають свої витівки психотерапією. Після їхніх концертів малеча продовжує вірити в диво, а дорослі на кілька годин знову стають дітьми. Зараз фокусники активно гастролюють і волонтерять – крім запланованих концертів, виступають у реабілітаційних центрах та шпиталях.

Джерело: "ДніпроТВ"