Поліцейські Дніпра вилучили із незаконного обігу товари без марок акцизного збору

979e2065574d3b550ba088711c2deab4-973x730

Правоохоронці міста продовжують рейди щодо виявлення незаконної торгівлі, зокрема продажу тютюнових виробів та алкоголю.

Поліцейські припинили нелегальний продаж безакцизних товарів у торгових точка Амур-Нижньодніпровського, Індустріального, Самарського, Чечелівського та Новокодацького районах.

3 січня дільничні офіцери поліції задокументували порушення роздрібної торгівлі алкогольними і тютюновими виробами у 7 магазинах. Серед порушень – відсутність марок акцизного податку та порушення ліцензійних умов.

Поліцейські вилучили з незаконного обігу понад 400 літрів алкогольних напоїв, більше 400 пачок тютюнових виробів, а також електронні пристрої та рідини для куріння.

Відносно порушників дільничні офіцери поліції склали адміністративні протоколи за ст.156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) та ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За матеріалами ДніпроTV.