Понад 35 приватних будинків постраждали від падіння уламків ракети у Дніпрі

435296060_747097534269318_4176669279787571265_n

Через падіння уламків збитої ракети в Дніпрі загалом пошкоджено біля 35-ти приватних будинків. Наразі на місці працюють представники спецслужб, електромереж та газу. Пошкодження мають різний характер – від вибитого скла у вікнах до зруйнованих дахів і стель. Заступник голови адміністрації Соборного району Василь Ісак заявив, що у понеділок, 15 квітня, з 8.30 зранку на місці працюватиме виїзний штаб адміністрації району, який буде приймати заяви від мешканців щодо пошкодження їхніх домоволодінь, повідомляє «Наше Місто».


«Людям розкажуть, які потрібні документи для отримання компенсації за зруйноване житло. Далі з актом та пакетом документів – до департаменту соціальної політики», – сказав Василь Ісак.
Зазначимо, що Дніпро є лідером із виплат матеріальної допомоги за зруйноване чи пошкоджене житло. Тільки у 2023 році на відновлення житла, яке постраждав від ракетних обстрілів, наше місто виплатило 154,5 млн грн.


Перелік необхідних документів:


паспорти (копії);
реєстраційний номер облікової картки платника податків (копії);
документи про право власності на пошкоджене нерухоме майно або договору оренди (копії);
акт комісії адміністрації району Дніпровської міської ради про обстеження нерухомого майна, що постраждало;
звіт технічного обстеження, що складається залученими фахівцями на замовлення адміністрації районів Дніпровської міської ради (у разі потреби);
інші документи, які підтверджують розмір завданих майнових збитків (засвідчені копії чеків, квитанцій, рахунків, звітів про оцінку майна, актів про оцінку майна тощо).