Понад півтора мільярда гривень завинили дніпряни КП «Теплоенерго». Боржників закликають розрахуватися чи укласти договір реструктуризації

photo_2024-03-08_11-40-19

У Дніпрі комунальне підприємство «Теплоенерго» дякує всім абонентам, хто вчасно сплачує послуги. Кожна гривня – гарантія подальшого забезпечення постачання теплової енергії. Водночас на підприємстві закликають боржників  розрахуватися і більше не накопичувати боргів.
На сьогодні містяни завинили колосальну суму – 1 млрд 693 млн грн.
Якщо життєві обставини склались так, що є накопичена заборгованість, то підприємство пропонує укласти договір реструктуризації – сплачувати рівними частинами. Це убезпечить споживачів від судового позову та примусового стягнення боргу. Для цього потрібно звернутися до Центру обслуговування абонентів КП «Теплоенерго» (вул. Королеви Єлизавети II, 15-А).
«Після розголосу про те, що зараз вже маємо право відключати тепло у  боржників, людей у нашому центрі побільшало. Вони приходять, аби дізнатися про укладання договору реструктуризації боргу. Тобто, сплачувати поточні рахунки і розбитий на рівні частини борг. Якщо договір укладається на рік, то треба лише паспорт та ідентифікаційний код. Якщо терміном більше ніж на 12 місяців – копію паспорта, ідентифікаційного коду, довідку про склад родини, довідку про доходи за останні 6 місяців усіх зареєстрованих повнолітніх осіб. Розуміємо, що нині складні часи, у кожного своя життєва ситуація, тому і підхід до кожного – індивідуальний», — розповіла фахівчиня Центру обслуговування абонентів КП «Теплоенерго» Надія Демська.
Мешканка міста Мілана Смірнова прийшла укласти договір на реструктуризацію.
«Через різні життєві обставини, які в мене склалися, накопичився борг за тепло. Прийшла сюди і оформила усі документи, аби сплачувати заборгованість частинами. Мені пішли назустріч і оформили реструктуризацію на два роки. Дякую за це», — каже жінка.
Дніпрянка Вікторія теж прийшла до Центру обслуговування абонентів КП «Теплоенерго», аби оформити реструктуризацію та отримати технічні умови на відключення квартири від централізованого теплопостачання. Її житло у  малоповерховому будинку, мешканцям якого надано можливість встановлювати індивідуальне опалення.
«Усе чітко мені пояснили. Усе оформила, отримала відповідні документи», — додала пані Вікторія.
За словами помічниці директора КП «Теплоенерго» Анастасії Сухіної, з початку року укладено лише 70 договорів реструктуризації на суму 1 млн 830 тис. грн.
«Це не співставні суми, враховуючи загальні борги. Наполегливо просимо наших споживачів звертатись до нас для врегулювання питання заборгованості. Розуміємо, що кожен може опинитись у складних життєвих обставинах. Але ми знайдемо оптимальний варіант і вирішимо питання мирним шляхом. Також нагадуємо: якщо немає накопиченої заборгованості та відсутня можливість сплачувати нарахування в повному обсязі, можна написати гарантійний лист і сплачувати рівною сумою, наприклад, цілий рік (і в опалювальний, і в міжопалювальний період)», — додала Анастасія Сухіна.