Повернувся додому на щиті: на війні загинув захисник з Дніпропетровщини

bosov

Кровопролитна війна, в якій Україні доводиться боротися за свої території і своє існування, забирає життя кращих синів і доньок. 6 грудня 2023 року в селі Роботине Запорізької області загинув захисник Євген Босов. 

Євген працював токарем в РМЦ №3 Ливарно-механічного заводу. Він був світлою, відкритою людиною з позитивним поглядом на життя. Колеги згадують його з теплом та повагою.

«Таких людей ще треба пошукати, він був досвідченим токарем-універсалом, наставником молоді, з готовністю приходив на допомогу колегам. Токарю підкорялося будь-яке обладнання, в цеху його бачили завжди з усмішкою. Активний, цілеспрямований Євген мав багато планів на майбутнє, але його життя відібрала війна. Ми втратили справжній скарб цеху, але він залишиться у наших серцях назавжди», – розповідає Вадим Веремчук, в.о. заступника РМЦ-3.
Співчуваємо колегам та рідним захисника. Важко знайти слова, які б загоїли свіжу рану. Ми маємо завжди пам’ятати, якою ціною здобувається кожен день, кожен клаптик української землі. Вічна слава Героям!

За матеріалами Наше Місто.