Повернувся на щиті: на Луганському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

photo_2024-06-30_01-33-18

Ціною неймовірних зусиль та жорстоких втрат українські воїни стримують ворога. Їхня відвага та самовіддача дають нам шанс на життя у вільній та незалежній Україні. У телеграм-каналі Жовтоводської міської ради повідомили трагічну новину – на війні загинув Герой Іван Пурис, – пише «Наше Місто».

Життя захисника обірвалося 20 червня внаслідок отриманих поранень у бою з російськими окупантами. Чоловікові було 50 років.

Іван Пурис народився у селі Попельнаста Кіровоградської області. Згодом родина переїхала села у Кам’янському районі. Там же Іван і здобув середню освіту. Після закінчення школи Ван проходив навчання на тракториста у Кривому Розі. Після цього працював за спеціальністю на сільськогосподарських підприємствах.

Після початку повномасштабного вторгнення, 19 березня 2022 року, чоловік став на захист країни. Він служив у Києві в Національній гвардії, а з 2024 року – у військовій частині оператором 3-го відділення протитанкових керованих ракет.

Іван Пурис загинув у районі населеного пункту Макіївка Луганської області.

У чоловіка залишилися цивільна дружина та троє доньок. Проведуть воїна у Жовтих Водах, у рідному місті його доньок.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.