Повернувся на щиті: на Сумщині загинув Герой з Кривого Рогу

424599623_469104955621394_176438087996621794_n

29 квітня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Запсілля на Сумщині загинув захисник з Кривого Рогу Ростислав Клименко. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на фейсбук-сторінку АрселорМіттал Кривий Ріг, пише «Наше місто».

На захист України чоловік став на початку повномасштабного вторгнення – 14 березня 2022 року. У лавах війська він був водієм-машиністом екскаватора 1-го саперного відділення інженерно-саперного взводу. Ті, хто добре знав Ростислава, підтверджують, що він завжди був готовий допомогти у різних справах, а коли допомоги потребувала рідна країна, він не вагаючись пішов її захищати.

Ростислав Клименко працював машиністом тепловозу в залізничному цеху № 2.

«Добра, відповідальна людина, кваліфікований працівник, у якого знання були помножені на великий досвід, адже Ростислав не один десяток років працював у цеху. Як машиніст тепловозу він здійснював перевезення на усіх дільницях металургійного виробництва. За характером Ростислав був спокійним, виваженим, надійним, на нього завжди можна покластися. Загибель Ростислава стала важкою втратою для всього нашого колективу», – сказав Валерій Руденко, заступник начальника ЗЦ № 2.       

За матеріалами Наше Місто.