Повернувся на щиті: на Запорізькому напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

photo_2024-03-26_18-04-24

Наші дні війна перетворила на довгі ночі, наше життя на крижану зиму. Одна за одною страшні звістки полиновою гіркотою надходять до нашої громади. Ще одне обірване життя… Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на публікацію Покровської територіальної громади.

Олександр Легчанов, 38-річний підполковник та командир першої механізованої бригади з Дніпропетровської області, числився зниклим безвісти. Після проведення ідентифікаційних заходів стало відомо, що він загинув 14 вересня 2022 року під час боїв на Запорізькому напрямку.

Народився чоловік 16 серпня 1983 року в селищі Покровське, де і пройшли його дитячі та шкільні роки. Все своє життя Олександр пов’язав з військовою службою.

Після закінчення школи вступив до Одеського інституту сухопутних військ на факультет «Управління діями підрозділів аеромобільних військ».

З 2004 року Олександр проходив військову службу на різних посадах в 25 аеромобільній бригаді. Брав участь у військових операціях Національного українського миротворчого контингенту в Косово.

З 2013 року працював викладачем 184 навчального центру. Потім брав участь  в антитерористичній операції на сході України.

З початком російського повномасштабного вторгнення на посаді командира 65 окремого механізованого батальйону Збройних сил України разом з побратимами захищав кордони нашої країни.

Олександр Миколайович залишив після себе мужні вчинки, був  справжнім воїном, прикладом для побратимів.

За сумлінне і бездоганне виконання військового обов’язку був нагороджений нагрудним знаком «Воїн- миротворець», медаллю «За сумлінну службу» III ступеню, медаллю «15 років Збройним Силам України».

Висловлюємо глибокі та щирі співчуття з приводу тяжкої втрати рідним, близьким, друзям та побратимам.

За матеріалами Наше Місто.