Повернувся на щиті: загинув Герой з Кривого Рогу

photo_2024-01-29_13-19-09


 

Війна забирає найкращих синів та дочок, які йдуть на поле бою, аби захистити нашу державу та створити мирне майбутнє для усієї країни. Вони боронять нашу Батьківщину до останнього подиху. Так, військовий з Кривого Рогу поклав своє життя за Україну, – передає «Наше Місто».

Дніпропетровщину облетіла трагічна звістка. Захищаючи Україну від російських окупантів загинув Герой з Кривого Рогу Іван Тіхонюк.

У цивільному житті Іван працював адміністратором системи КП “Криворізька міська клінічна лікарня №2″КМР. Колеги згадують його як працьовиту та відповідальну людину.

«Був із тих колег – хто мало говорить, але робить дуже багато», – говорять колеги по відділу.
Проте мирне життя закінчилося, коли до усіх нас прийшла війна. Так, у липні 2023 року чоловіка мобілізували. А 21 січня 2024 року Ігор зустрів свій останній бій. Військовослужбовець захищав нас та нашу землю до останнього подиху. Тепер йому навіки 34 роки.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким воїна, який мужньо та самовіддано боронив нашу Батьківщину від російських загарбників. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

За матеріалами Наше Місто.