“Пожартувати міг так, що сміялися всі”: загинув солдат з Дніпропетровщини Валерій Сова

sova-amp

24 грудня 2023 року на Донецькому напрямку під час виконання бойового завдання загинув солдат з Дніпропетровщини Валерій Сова.

Валерій був гранатометником взводу оперативного призначення Національної Гвардії України.
До призову на військову службу під час мобілізації у листопаді 2022 року він працював підручним сталевара конвертерного цеху.
Валерій Сова був одним з найкращих підручних сталевара установки позапічної обробки сталі, про це розповів начальник зміни відділення безперервного розливання сталі конвертерного цеху Сергій Ромась.

Робота підручного сталевара дуже важка, – говорить Сергій Ромась. – Але ніхто ніколи не чув від Валерія жодних нарікань чи відмови виконувати завдання. Він сумлінно робив свою справу, розвивався професійно. Я впевнений, що невдовзі він став би сталеваром, а в перспективі й старшим сталеваром. Це був спокійний, врівноважений, мудрий молодий чоловік, якого поважали у колективі. Пожартувати міг так, що сміялися всі. Валерій дуже любив свою родину – дружину Вікторію, донечку Вероніку та сина Нікіту. Його загибель — страшна втрата для родини, для всіх нас.
У чоловіка залишилася дружина, донька та син.

 


За матеріалами Дніпровська панорама.