Представники мерії Дніпра спільно з координаційною місією ООН та БФ «Карітас Донецьк» обговорили співпрацю для допомоги ВПО 

1 (10)

Керівництво Дніпровської міської ради зустрілося з представництвом Управління ООН з координації гуманітарних питань та їхнім партнером — благодійним фондом «Карітас Донецьк» у м. Дніпро, який активно допомагає внутрішньо переміщеним особам. Захід організовано в рамках візиту Блаженнійшого Святослава, глави Української греко-католицької церкви. 

Учасники зустрічі обговорили подальшу співпрацю для допомоги внутрішньо переміщеним особам, її розширення. 

«Карітас» — великий благодійний фонд, який здійснює свою діяльність й на території Дніпропетровської області. Вони мають тут, у Дніпрі, осередок, а первинно базувалися у Донецьку. У різний спосіб активно допомагають як переселенцям, так і тим, хто опинився у складній життєвій ситуації. Серед іншого, Фонд має можливість надавати  фінансову допомогу. Загалом міська рада співпрацює з різними волонтерським благодійними організаціями, зокрема й і з «Карітас». Розуміємо, що немає такого чіткого поділу на сфери. Кожен  працює з тими людьми, які до них звернулися», — сказав секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара. 

Водночас керівник Дніпровського представництва Управління ООН з координації гуманітарних питань Едмор Тондхлана підкреслив:

«Передусім займаємося комунікацією між різними благодійними організаціями і фондами. Акумулюємо зусилля для найефективнішої допомоги усім, хто її потребує. Вдячні «Карітас Донецьк» у м. Дніпро як одному із найбільших благодійних фондів, що так всебічно допомагає переселенцям». 

За словами учасників заходу, саме поєднання зусиль координаційної місії ООН, благодійних організацій та влади є важливим фактором для ефективної допомоги внутрішньо переміщеним особам. 

Благодійний фонд «Карітас Донецьк» у м. Дніпро — частина всеукраїнської мережі. З 24 лютого Фонд допоміг понад 100 тис. внутрішньо переміщених осіб. З-поміж іншого, це і продуктовими наборами, засобами гігієни, комплектами спальної білизни, теплими ковдрами. А також грантами на оренду житла, відновленням вікон, розвитком дітей у безпечному дитячому просторі, психологічною підтримкою, роботою соціального кафе, гарячими обідами, шелтером, фінансовою допомогою тощо.

3 (19)4 (21)2 (17)