Представники словацької національної спільноти Закарпаття опублікували відкрите звернення до голови Європейської ради Шарля Мішеля та прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо
![photo_2023-12-12_18-12-37](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2023/12/12/1702397568-thzex/conversions/photo-2023-12-12-18-12-37-amp.jpg)
Вони звернулися з проханням підтримати рішення щодо відкриття переговорів про членство України в ЄС під час засідання Євроради, яке відбудеться 14-15 грудня 2023 року.
Також українські словаки наполегливо закликають усіх лідерів держав-членів Європейського Союзу продовжувати підтримувати Україну на шляху євроінтеграції.
Звернення опублікували голова громадської організації «Закарпатське обласне культурно-просвітнє товариство словацьких жінок „Довіра“» Яна Дудаш–Рижак та керівник ГО «Товариство словацької інтелігенції Закарпаття» та «Культурно-освітня організація "Матіца Словенська" в Україні».