Придбав на заправці: мешканець Дніпра виграв мільйон у лотерею

photo-2024-04-03-18-48-32-amp (1)

17 квітня житель Дніпра на ім'я Артем став щасливим володарем 1 000 000 гривень, зірвавши джекпот у миттєвій лотереї "Багатство фараонів" від оператора державних лотерей "М.С.Л.". Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

Ця знаменна подія сталася на АЗК ОККО, що на вулиці Каштанова, 4К. Переможець дізнався про свій виграш одразу ж після покупки лотерейного білета, який коштував 100 гривень. Наразі щасливий власник мільйона вже зв'язався з представниками "М.С.Л." та розпочав процедуру оформлення.

Крім того, "Багатство фараонів" дарує не один, а два мільйони гривень. Другий щасливчик, який володіє лотерейним білетом з виграшним кодом, може проживати у будь-якому куточку України.

Варто зазначити, що це вже другий раз, коли дніпрянам щастить вигравати великі суми в лотереї "М.С.Л.", купуючи лотерейні білети в мережі АЗК ОККО.

4 червня 2023 року відомий блогер з Дніпра та учасник кулінарного шоу "МастерШеф" Самвел Адамян разом з друзями виграв 50 000 гривень у миттєвій лотереї "Десять перлин". Про цю подію він розповів у своєму відеоблозі на YouTube каналі "Saveliy Ad".