Голова Громадської ради Дніпра Геннадій Корбан привітав дніпрян з Новим роком

корбан1

Голова Громадської ради Дніпра Геннадій Корбан привітав дніпрян та усіх українців з Новим роком.

Шановні друзі.

Ми знаходимося всередині історичних подій, які визначать світову історію на десятиліття вперед.

Україна пережила великий та страшний рік. Як і чотирнадцятого року, Дніпро став Опорою оборони країни, став пуповиною постачання та логістичним хабом для переселенців. Дніпро подав ідею зробити нашу армію мобільною і її підхопила вся країна. Понад тисячу пікапів, джипів, військових вантажівок було закуплено для фронту. Навколо області було збудовано п’ять рубежів оборони. Ми побудували рубежі для захисників Запоріжжя. Ми створили кордони у Донецькій та Херсонській областях. Наразі фронт надійно відсунутий від кордонів Дніпропетровської області. Ми зміцнюємо протиповітряну оборону міста, ставимо системи раннього виявлення шахедів.

Місто Дніпро допомагає у захисті об’єктів енергетики країни. Створено Штаб Взаємодопомоги для швидкого реагування на проблеми блекауту. Будь-який дніпрянин може туди звернутися та отримати підтримку. Місто нікого не покине – це наш принцип.

Цінності та принципи – зараз це важливо як ніколи.

Гідність, воля до свободи та справедливості, ініціативність, самоорганізація та взаємодопомога, безкомпромісність у боротьбі за незалежність та суверенітет України – саме це зруйнувало плани ворога щодо захоплення та знищення нашої країни. І ці самі якості неминуче приведуть нас до Перемоги. У новому році нас усіх чекає важка праця, і знадобиться повна самовіддача кожного з нас, від допомоги фронту до піклування про найслабших поряд. Давайте підтримаємо тих, кому найважче прямо зараз, – так все місто, вся країна стануть сильнішими. І хай Новий рік стане роком капітуляції ворога та остаточної Перемоги України!”.