«Продовжуємо оновлювати і розвивати медичний простір Дніпра, аби пацієнти лікувалися у сучасних, комфортних умовах», — чергова по місту

photo_2024-06-20_14-19-18

У Дніпрі продовжують оновлювати міські лікувальні заклади, аби було комфортно як пацієнтам, так і персоналу. У міській лікарні № 4 закінчили ремонт відділення травматології. Тут оновили всі приміщення, зокрема й технічні. Йдеться про коридори, палати та маніпуляційні кабінети. Оновили стіни, улаштували стелю, замінили підлогу та комунікації, радіатори опалення, систему освітлення. 
«У відділенні травматології замінили усі інженерні комунікації. Відремонтували палати з урахуванням норм доступності. В усіх палатах є кондиціонери, багатофункціональні ліжка, аби пацієнти могли лікуватися у комфортних умовах», — зазначила заступниця генерального директора закладу Ганна.
Паралельно у цій міській лікарні триває ремонт іще одного відділення – ортопедії та травматології. Проінспектувала виконані ремонтні роботи й ті, що тривають, заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Олександра Бодня. Вона 20 червня є черговою по місту. 
«Поточний ремонт у травматології закінчено. Пацієнти вже там лікуються. Ремонт у відділенні ортопедії й травматології ще триває. У планах закінчити його до кінця літа. Усі згадані роботи проводяться коштом міського бюджету. Продовжуємо оновлювати і розвивати медичний простір Дніпра, аби пацієнти лікувалися у сучасних, комфортних умовах», — підкреслила Олександра Бодня. 
Також чергова по місту проінспектувала і укриття у згаданій міській лікарні. 
«Воно облаштоване всім необхідним на випадок повітряних тривог. Серед іншого є запаси води, медикаментів, їжі. Обладнано санвузол для маломобільних пацієнтів. Лікарі готові надавати медичну допомогу навіть під час ракетної небезпеки. В укритті обладнали операційну на 3 операційні столи і палату інтенсивної терапії. Укриття розраховано на 800 осіб і працює цілодобово», — додала Олександра Бодня.