Протягом дня ворожих атак по території Дніпропетровщини не зафіксовано
![IMG_20221118_201223_738](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/11/18/1668795625-pxilb/conversions/img-20221118-201223-738-amp.jpg)
Сьогодні в громадах області було спокійно, нині також все тихо. Про це повідомляє голова ДОР Микола Лукашук, пише Gorsovet.
Сьогодні наші піротехніки знищили 30 ворожих боєприпасів у Дніпропетровській області. Ще 70 виявлено на Херсонщині. За інформацією ДСНС України, нині 30% територій держави заміновано, левова частка – в Херсонській області (близько 7 тисяч квадратних кілометрів). Прибирати цю російську гидоту з нашої землі непросто, але рятувальники справляються. Дякую їм!
Боротьба триває. Неможливо здолати націю, яка знає, за що воює.
Нехай цей вечір буде мирним для всіх українців, - сказано в повідомленні.