Протягом двох років війни ОСББ та ЖБК Дніпра передали 39 т. окопних свічок та 54 кв.км сіток

imgonline-com-ua-resize-wu8xmjdzyl7-amp

ОСББ та ЖБК Дніпра продовжують наближати перемогу. За два роки великої війни вони передали на фронт 39 тис. окопних свічок та 54 кв. км сіток, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Три години кілька разів на тиждень мешканку ОСББ «ТВЕРСЬКА 19» Ганну Іванівну можна зустріти у підвалі. Тут вона разом із сусідами  виготовляє маскувальні сітки для Сил оборони. Жінці  82 роки, але вік для неї не став завадою на шляху у допомозі армії. 

«Я розумію, що їм там гірше і важче, ніж мені. Тож я роблю все, аби допомогти нашим хлопцям. Уже навіть лік загубила скільки наплела. Як тільки є можливість, одразу приходжу сюди увечері та з дівчатами плету. Планую це робити допоки не почую завітну фразу «Ми перемогли»», — розповіла волонтерка Ганна Соколянська. 
Свою волонтерську діяльність ОСББ «ТВЕРСЬКА 19» розпочало влітку 2022. Спочатку готували їжу, створювали окопні свічки. Але з часом сили вирішили направити на два напрями: виготовлення кікімор та плетіння  маскувальних сіток. 

«Ми за ці півтора року вже передали хлопцям 275 сіток та 445 кікімор. Сюди дівчатка щодня приходять о 06:30 і працюють у першу зміну, інші приходять увечері та десь до 23:00 плетуть. Усе це роблять близько 20 людей – від найменших до найстарших. Хтось ріже ганчір’я, хтось плете. Усі чимось зайняті, бо хочуть докласти якомога більше зусиль, аби наблизити нашу українську перемогу», — розповіла голова ОСББ «ТВЕРСЬКА 19» Світлана Бардакова.
 

У Дніпрі з перших днів повномасштабної війни на базах будинків ОСББ та ЖБК створили близько 200 волонтерських осередків. Але пізніше вони об’єднались  у 12 великих волонтерських центрів, які за два роки війни виготовили більш ніж 39 тис. окопних свічок та 54 квадратні кілометри сіток. 

«Будинки ОСББ та ЖБК потужно самоорганізувались і самостійно створили на базах своїх будинків та підвалів волонтерські осередки. Наш департамент постійно підтримує кожне обʼєднання: розміщуємо інформацію щодо зборів на необхідне у різних спільнотах, у соціальних мережах тощо», — розповіла представниця департаменту самоорганізації населення ДМР Марина Ковальчук. 

За матеріалами Дніпро Оперативний.