Проєкт для людей з інвалідністю: безбар'єрний простір у Музеї історії Дніпра

kultura-bez-barieriv-1536x864

У нашому місті влада та профільні служби роблять особливий акцент на створення безбар’єрного простору. Це вкрай важливо та актуально, щоб всі верстви населення відчували себе комфортно. До даної ініціативи також долучається і Музей історії Дніпра, який розробив проєкт для людей з інвалідністю, щоб всі охочі могли ознайомитися з експозиціями, – повідомляє про Новини Дніпра сайт  «Наше Місто».

Дніпро є одним з перших міст зі сприяння дотримання культурних прав, безбар’єрного доступу до споживання та створення культурного продукту для всіх громадян.

Музей історії Дніпра оснащений внутрішнім портативним пандусом, мнемосхемою. Унікальним для України є книга про історію міста, яка надрукована шрифтом Брайля під назвою «Доторкнись до історії Дніпра». Провідний науковий співробітник музею розповідає, що проєкт створюється за підтримки Українського Культурного Фонду.

«Цей проєкт ми втілюватимемо за підтримки Українського Культурного Фонду. Наразі триває процес підготовки. Суть – зробити наш Музей історії Дніпра, який ми відкрили у 2021 році, більш доступним для людей з інвалідністю, англомовної аудиторії та всіх охочих», – каже Вадим Прокопов.