Ремонт аварійної покрівлі та перевірка Пункту незламності. Інспекційний обʼїзд чергового по місту

BwOxmlPAGGFwRBfU4JTq

Продовжується відновлення аварійних покрівель у місті Дніпро. Зараз проводиться ремонт в будинку №8 на вулиці Євгена Маланюка, де вже успішно замінили понад 400 квадратних метрів покрівлі. Навіть при неприязних погодних умовах підрядник вдається дотримуватися графіку робіт. Також тривають ремонтні заходи в будинках №14 та 20 на тій же вулиці. Під час огляду виявлено аварійний стан даху, вже не рятували і тимчасові ремонти. Отже, було прийнято рішення розібрати дах повністю і встановити новий, забезпечуючи мешканцям комфортні умови проживання.

«За цими адресами повністю замінюють шиферну покрівлю на нову – металопрофіль, також змонтують металеві коньки. Цієї покрівлі вистачить на багато років, тож мешканці убезпечені від протікань та будуть у комфорті», - прокоментував директор департаменту житлового господарства ДМР Сергій Файфер, який 3 грудня є черговим по місту. 

Він також додав, що з початку 2023 року в Дніпрі провели планові ремонти покрівель у 95 багатоквартирних будинках. 

Крім цього, він проінспектував стан Пункту незламності, який розгорнули на випадок надзвичайної ситуації у КЗО «Навчально-виховне об’єднання № 136 «класична гімназія ім. Кирила і Мефодія ? початкова школа - дошкільний навчальний заклад - валеологічний центр» ДМР, що за адресою вул. Космонавтів, 10.

«В нашому навчальному закладі Пункт незламності працює у найпростішому укритті. Ми зможемо прийняти одночасно близько 7 сотень людей. У приміщенні є чергова медична сестра, психолог, є кімната матері та дитини, місця для сидіння та окремо місця для людей з домашніми тваринками. Ми працюємо 24 на 7 та у будь-який час можемо приймати людей», - прокоментувала в.о. директора КЗО «Навчально-виховне об’єднання № 136 «класична гімназія ім. Кирила і Мефодія - початкова школа - дошкільний навчальний заклад - валеологічний центр» ДМР Юлія Бурлакова. 

«Я побачив, що у Пункті незламності є генератор, подовжувачі, аптечка, запас питної та технічної води, електрочайник, обігрівач, санвузли, примусова система вентиляції, система сповіщення та пожежна сигналізація. Тож він повністю готовий приймати дніпрян та гостей міста у будь-який час», - підсумував Сергій Файфер.

За матеріалами сайту "ДніпроТВ".