Ремонт покрівлі у житлових будинках, пункт незламності: інспекційний об’їзд чергового по місту

o_1hcsfjstb1fln1es717mddsq1dimtf

У місті Дніпро продовжується підготовка до зими - відновлюють аварійні покрівлі у житлових будинках. На вулиці Караваєва, номер 3, ремонтні роботи вже завершено. Тут було встановлено понад 800 квадратних метрів нового покриття. В даний момент підрядник здійснює вивезення будівельного сміття та завершує монтаж систем водостічних жолобів. Роботи з відновлення даху на вулиці Караваєва, номер 50, знаходяться на завершальній стадії.

За словами заступника головного інженера КП «Жилсервіс-5» Олега Морозюка, за декілька днів ремонтні роботи за згаданою адресою вже закінчать: «Мешканці звернулися щодо ремонту покрівлі, оскільки вона вже була аварійною і протікала. Замість старого шиферу зробили дах із профнастилу, уклавши і гідробар’єр як захист від протікань. Загальна площа покрівлі – близько 300 квадратних метрів».

З початку року у місті вже оновили дахи у 90 багатоквартирних будинках. Каже директор департаменту житлового господарства міської ради Сергій Файфер, який 16 жовтня є черговим по місту: «До кінця року плануємо зробити ще до 20-ти нових покрівель у багатоквартирних будинках. Це аварійні види робіт. Тому і виконуємо їх, аби в оселях мешканців не було протікань і вологості».

Під час інспекційного об’їзду черговий по місту відвідав і пункт незламності у школі № 15 (вул. Кедріна, 53).

«Проінспектувавши цей пункт незламності, який розрахований на 690 осіб, переконався у його цілковитій готовності. Є запаси води, аптечка, достатня кількість розеток для підзарядки телефонів, гаджетів, автономне електроживлення, дитячий куточок, багато місць для сидіння, санвузли. Є вільний доступ людей сюди», – сказав Сергій Файфер.

Директорка школи № 15 Тетяна Нємцева додала: «На базі укриття нашого закладу, який працює цілодобово, організовано і пункт незламності. Раніше так вже було, і нині поновили таку роботу. Є вентиляція, вода, генератор, багато розеток, подовжувачі. Торік, коли були часті відключення світла, люди сюди приходили. Упродовж літа містяни приходили сюди як до укриття. Зараз багато людей перепитують, а чи можна приходити як до пункту незламності, то, звісно, так. Є обігрівачі, вода».