Ремонти електромереж перед холодами у Дніпрі: де проводять

o_1hd1d94g41i9i65u125t5181od3a

У місті Дніпро тривають ремонтні роботи у багатоквартирних будинках, які знаходяться у комунальній власності. Один з основних напрямків цих робіт - оновлення електромереж. Починаючи з початку 2023 року, було проведено заміну систем електропостачання в 56 багатоквартирних будинках, що є важливою частиною підготовки до зимового періоду. Наразі активні роботи проходять у 16-поверхових будинках, які розташовані за адресами бульвар Слави, 12 та проспект Героїв, 20.

«У цих багатоповерхівках відсутнє газопостачання, через що у зимовий період виникає велике навантаження на електричні мережі. Тому ремонт у таких домах є пріоритетним», – підкреслив представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.

Ремонти роблять за заявками мешканців. «Ми вирішили звернутися до міського голови Дніпра, щоб у першу чергу оновили електрику. Мережі були аварійними, бо більше ніж сорок років не проводився ремонт. Відгукнулися швидко», – розповідає жителька будинку № 20 по просп. Героїв Світлана Мацапура.

Електромонтер Олександр Беседін розповідає: «Роботи проводимо таким чином: ремонт електрощитової, перетягування кабелів підвальним приміщенням, перетягуємо кабелі по сходових клітинах, підключаємо нові лампи освітлення у під’їздах, встановлюємо нові вимикачі та безперебійники».

Роботи на бульв. Слави, 12 та просп. Героїв, 20 з оновлення електромереж планують завершити на початку листопада.