Резніков оцінив готовність окупантів до "жесту доброї волі" на Херсонщині: прогноз закінчення війни

резников

Російські окупанти упродовж останніх днів поширюють інформацію, що формує враження про їхню готовність залишити Херсон. Втім вирішальним для проведення загарбниками чергового "акту доброї волі", цього разу на Херсонщині, стануть дії Збройних сил України, які продовжують контрнаступ.

Про це під час брифінгу в Києві 4 листопада заявив міністр оборони України Олексій Резніков, повідомляє Gorsovet з посиланням на Обозреватель.

Їхня звичка до актів "доброї волі" нам давно відома. Так, "акт доброї волі" був, коли вони звільнили територію Київської області, потім — Сумської та Чернігівської, завдяки рішучим діям сектору безпеки та оборони. Потім був острів Зміїний — ще один "жест доброї волі". Тому звісно, я думаю, потенційно вони готові до чергового акту "доброї волі" щодо лівого берега Дніпра якраз в районі міста Херсон і Херсонської області. Але для цього все одно їм знадобиться втратити певний свій потенціал завдяки відповідним діям наших Збройних сил", – зазначив міністр оборони України Олексій Резніков

Міністр констатував: осінь та дощі, які нині фіксуються на Херсонщині, а також особливості регіону дещо сповільнили темпи контрнаступу Сил оборони. Однак ситуація така, що дозволяє обґрунтовано сподіватися на повну деокупацію не лише Херсонщини, але й усіх захоплених з 2014 року ворогом територій

Погода теж впливає на хід цієї війни, тому коли дощовий режим включають небеса — ми теж від цього залежні. До того ж Херсонщина має багато систем, каналів, які вороги використовують як траншеї. І тому це трошки уповільнює рух наших військ. Але я оптимістично дивлюся не тільки на херсонську операцію — я взагалі вірю абсолютно свідомо, обізнано, в те, що ми завершимо цю війну шляхом повної деокупації всіх земель українських, які тимчасово окуповані з 2014 року — виходом на міжнародно визнані кордони України станом на 1991 рік", – зазначив Резніков.

Раніше ми повідомляли, Термобілизна, ліхтарі, продуктові вантажі: Дніпро вчергове передав допомогу.

У митній службі розповіли, скільки доведеться заплатити за генератор під час ввезення в Україну