Результати виборів: «Європейська солідарність» назвала депутатів у обласній раді та раді Дніпра

DSC03741

У штабі «Європейської солідарності» Дніпропетровської області офіційно оголосили результати виборів до місцевих рад. За результатами голосування політична сила має своїх представників у всіх без виключення ОТГ та селах області. У Дніпропетровській обласній раді «ЄС» отримала 13 мандатів, у міській раді Дніпра – 7. 

Представники «ЄС» відзначають, що результатами виборів задоволені. Більше того, під час передвиборчої кампанії політичній силі вдалося мобілізувати мешканців області, що поділяють цінності європейської інтеграції та продовження шляху реформ у країні. Отримані фактичні результати перевищують прогнози попередніх соціологічних досліджень.  

Ми маємо дуже добрий результат в цілому по області та у місті Дніпро окремо, - підкреслює керівник передвиборчого штабу «Європейської солідарності» у Дніпропетровській області Максим Курячий. - Попередні опитування прогнозували нашій політичній силі близько 5% на міському рівні та 7-8% на рівні області – результати достатні для подолання прохідного бар’єру. По факту ми дійсно змогли зміцнити позиції партії у Дніпропетровській області під час кампанії. Попри те, що явка була аномально низькою, ми отримали 8% голосів у м. Дніпро та більше 9% по області. Я вважаю, що це показник успішної та ефективної роботи партійної структури та штабу. І я дуже вдячний людям, членам «ЄС» та прихильникам, що працювали самовіддано впродовж кампанії, членам команди, що змогли ефективно провести кампанію у дуже стислі терміни. Особлива вдячність виборцям, що прийшли на виборчі дільниці і власними голосами підтримали нас та довірили продовжувати рух ефективних реформ на місцевому рівні.

_MG_3807_web

До Дніпропетровської обласної ради за списками «Європейської солідарності» зайшли: 

Забродський Михайло Віталійович

Козловський Ігор Олегович

Біла Дар’я Олегівна

Денисенко Андрій Сергійович

Калюшик-Пельтек Христина Миколаївна

Кеда Наталія Василівна

Курячий Максим Павлович

Амелін Сергій Володимирович

Пригунов Гліб Олександрович

Порожній Юрій Володимирович

Майстренко Олександр Володимирович

Немченко Катерина Ігорівна

Танетко Роман Віталійович

Представляти громаду від ПП «Європейська солідарність» у міській раді Дніпра будуть:

Ричкова Тетяна Борисівна

Музика Максим Іванович

Петрицька Валерія Вікторівна

Маринчук Северин Георгійович

Примаков Каміль Юрійович

Краснопольський Сергій Владленович

Хмельников Артем Олександрович

Результати, що отримала «Європейська солідарність» на території всій України, доводять, що це єдина міцна опозиційна сила, яка має довіру громадян, - підкреслив народний депутат України, голова Дніпропетровської обласної організації ПП «Європейська солідарність» Артур Герасимов. - Українці чітко усвідомлюють необхідність продовження генеральних реформ, що були розпочаті у 2014-2015 рр., а саме реформи децентралізації, на місцевому рівні. Саме «Європейська солідарність» на сьогодні є єдиною політичною силою, що здатна утримувати ситуацію в країні на тлі повної дезорієнтації та неспроможності до дій «зеленої влади». Дніпропетровська область довела, що залишається осередком патріотизму та прагнення європейського розвитку.

Герасимов

Наразі дата складання повноважень депутатами попереднього скликанням та початок роботи рад у новому складі ще невідома.

Попереду в нас багато роботи, - відзначає Максим Курячий. - У нас дуже потужна команда, що об’єднана спільними ідеями та цінностями. Відчуваю, що буде нелегко, але ми здатні подолати шлях, бо чітко розуміємо напрямок руху, що націлений насамперед на продовження реформи децентралізації, розробку та реалізацію проектів, які поліпшать якість та рівень життя людей у містах, містечках і селах Дніпропетровської області.