«Роблять усе, аби люди жили у комфортних умовах під час повномасштабної війни». У Дніпрі нагородили енергетиків та комунальників

o_1hn0gslegpmjods1ej11rtq1n1vnt

19 лютого у Дніпрі нагородили енергетиків та комунальників різних підприємств, які після нещодавніх російських атак доклали максимум зусиль, аби швидко повернути в домівки людей тепло, воду та світло. Відзнаки від міста та області отримали понад три десятки електромонтерів, ремонтників, слюсарів та інших фахівців.

Про це повідомляє міська влада Дніпра.

«Ці нагороди, мабуть, найменше, що ми можемо зробити для цих людей. Це дійсно герої. Люди, що тримають наш тил. Ті, хто дозволяє у буквальному сенсі мільйонам людей жити під час повномасштабної війни у комфортних умовах. Тож дякую всім причетним — усім, кого ми нагородили і кого не нагороджували. Низький уклін», — наголосив мер Дніпра Борис Філатов.

Зі свого боку, керівник ДніпроОВА Сергій Лисак назвав роботу енергетиків і комунальників прикладом єднання у тяжкий час війни: «Ви є прикладом незламності нашого міцного тилу, прикладом єднання в тяжкий період часу. Хотів би ще раз від себе особисто подякувати за ту роботу, що ви зробили».

Серед тих, хто нині отримав нагороди, — представники трудової династії слюсарів у міському КП «Коменергосервіс» Віталій та Дмитро Томазови. Як і багатьом іншим комунальникам та енергетикам, минулого тижня їм доводилося працювати фактично цілодобово. «Хвилювалися дуже. Але коли подзвонили — вийшли (на роботу). Бо це потрібно — допомагати людям, аби вони були з теплом. Затримуватися — це не обговорюється. Сказали «треба», тож ми залишаємося, бо чудово розуміємо важливість того, що робимо. Підприємство нам допомагає — забезпечує всім, що треба», — кажуть слюсарі.

Як відомо, після нічної атаки росіян уночі проти 13 лютого, коли пошкодило ТЕС, без тепла у Дніпрі залишилися близько 240 будинків. Водопостачання людям повернули у першу добу після удару. Ще протягом кількох днів в оселі поступово повернули й опалення.