«Робота з цим сучасним апаратом дозволить мінімізувати рентгенівське опромінення для пацієнта», - лікарка про новий комп’ютерний томограф у 6-тій міській лікарні Дніпра
![photo_2024-05-03_11-59-49](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/05/03/1714737252-g1gwe/conversions/photo-2024-05-03-11-59-49-amp.jpg)
6-та міська лікарня Дніпра. Тут установили новий апарат комп'ютерної томографії.
«Технічні можливості цього апарату дозволяють швидко робити сканування та побачити все у різних проєкціях. Зображення виводиться після дослідження на комп’ютер, й лікар може його детально дослідити. Завдяки цьому апарату ми швидко дізнаємося про патології внутрішніх органів, залоз та судин, що можуть впливати на здоров'я пацієнта. Діагностика на цьому апараті дозволяє виявити й пухлини. До того ж робота з цим сучасним апаратом дозволить мінімізувати рентгенівське опромінення для пацієнта», - розповіла лікарка-рентгенолог Лілія.
Томограф розмістили у травматологічному корпусі. Зараз апарат готують до підключення, а лікарі завершують навчання по роботі на ньому.
«До того ж у закладі зробили ремонт коштом міста. Є вбиральні для маломобільних. Ще оновили вхід до відділення. Улаштовані пандуси, під’їзди, якщо людина на кріслі колісному, є лавочки тощо», - прокоментувала Олександра Бодня, заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради. 3 травня вона чергує містом.
Авжеж, перевірили й укриття в цій лікарні. Воно обладнане генератором та навіть операційною.
«Тут є місця для сидіння, запаси питної та технічної води та WI-FI. Укриттям користуються лікарі, пацієнти та мешканці прилеглих районів. Є ліки, шанцевий інструмент. Побаченим – задоволена», - підсумувала Олександра Бодня.