«Робота з цим сучасним апаратом дозволить мінімізувати рентгенівське опромінення для пацієнта», - лікарка про новий комп’ютерний томограф у 6-тій міській лікарні Дніпра

photo_2024-05-03_11-59-49

6-та міська лікарня Дніпра. Тут установили новий апарат комп'ютерної томографії.

«Технічні можливості цього апарату дозволяють швидко робити сканування та побачити все у різних проєкціях. Зображення виводиться після дослідження на комп’ютер, й лікар може його детально  дослідити. Завдяки цьому апарату ми швидко дізнаємося про патології внутрішніх органів, залоз та судин, що можуть впливати на здоров'я пацієнта. Діагностика на цьому апараті дозволяє виявити й пухлини. До того ж робота з цим сучасним апаратом дозволить мінімізувати рентгенівське опромінення для пацієнта», - розповіла лікарка-рентгенолог Лілія.

Томограф розмістили у травматологічному корпусі. Зараз апарат готують до підключення, а лікарі завершують навчання по роботі на ньому.

«До того ж  у закладі зробили ремонт коштом міста. Є вбиральні для маломобільних. Ще оновили вхід до відділення. Улаштовані пандуси, під’їзди, якщо людина на кріслі колісному, є лавочки тощо», - прокоментувала Олександра Бодня, заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради. 3 травня вона чергує містом.

Авжеж, перевірили й укриття в цій лікарні. Воно обладнане  генератором та навіть операційною.

«Тут є місця для сидіння, запаси питної та технічної води та WI-FI. Укриттям користуються лікарі, пацієнти та мешканці прилеглих районів. Є ліки, шанцевий інструмент. Побаченим – задоволена», - підсумувала Олександра Бодня.