Рогозіна, що отримав поранення сідниць на Донбасі, евакуюють до москви

b88830d-rogozin-afp-getty

Ексголову Роскосмосу Дмитра Рогозіна, який отримав поранення внаслідок обстрілу в тимчасово окупованому Донецьку, перевезуть на лікування до москви. Там рішення про необхідну медичну допомогу російському чиновникові ухвалюватиме консиліум лікарів.

Про це повідомили пропагандистські ЗМІ з посиланням на слова помічника Рогозіна, передає Gorsovet.

За словами помічника Рогозіна, лікарі у Донецьку відмовилися його лікувати, через складність операції, яку вони виконати не можуть. Зазначається, що лікарі з Ростова-на-Дону теж дійшли такого висновку і відмовили у лікуванні Рогозіну.

У москві, за словами помічника Рогозіна, рішення про необхідну медичну допомогу ухвалюватиме консиліум лікарів.

"Поки що Дмитра Олеговича не прооперовано. Лікарі в Донецьку та в Ростові-на-Дону не наважилися робити операцію з огляду на її складність. Після транспортування до москви рішення про необхідну медичну допомогу прийматиме консиліум лікарів", — зазначив він.

Що відомо про поранення Рогозіна
Ексглава Роскосмосу Дмитро Рогозін і так званий "голова уряду ДНР" Віталій Хоценко отримали поранення в Донецьку. Пропагандисти заявили, що це сталося нібито після обстрілу з боку України. Представники "ДНР" заявили, що Рогозін отримав поранення "у спину".

Водночас Telegram-канали повідомили, що Рогозін отримав осколкове поранення м'яких тканин голови, проникаюче осколкове поранення сідниць, а також проникаюче осколкове поранення лівого стегна. Він отримав поранення нібито у ресторані "Шеш-беш" у Донецьку, де відзначав день народження.

Наразі Рогозін госпіталізований. За даними ЗМІ, загрози його життю немає.

22 грудня стало відомо, що лікарі не змогли витягти уламок з хребта Рогозіна.

Раніше ж у Державній прикордонній службі України заявили, що поранення Рогозіна є своєрідним "повідомленням" про незаконний перетин кордону.

Також ми писали, СБУ оголосила у міжнародний розшук росіянку, яка закликала свого чоловіка-окупанта ґвалтувати українських жінок.

Працівники КП «Дніпроводоканал» працюють без зупинок аби завершити ремонтні роботи на мережах.