Шанс працювати над проєктом для Естонії: Участь студентів у програмі «єДніпро» як можливість практики та подальшого працевлаштування

o_1hk9fhd9p1ahsaoeoib1r0c1nmjne

КП «єДніпро» запрошує студентів долучитись до практики на базі підприємства та зробити свій внесок у цифровізацію міста. Торік «єДніпро» підписало меморандум із вищими навчальними закладами Дніпра про співпрацю. І таким чином змогли запросити 90 студентів на практику до КП з Придніпровської державної академії будівництва та архітектури,  Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ,  ДНУ імені Олеся Гончара, НТУ «Дніпровська політехніка» та Комп’ютерною Академією IT STEP.

Єгор Вовк – один з тих, хто нині у лавах «єДніпро». Хлопець торік прийшов на практику та гарно себе проявив. І вже понад пів року поєднує навчання з офіційною роботою. Нині ж він займається розробкою учнівських квитків та працює над ще одним проєктом. 

«Нещодавно Мінцифра анонсувала проєкт «Народний дрон», де кожен може долучитись до створення FPV-дронів вдома. Тож ми хочемо на базі підприємства  пройти навчання та залучати людей до створення БпЛА. Я якраз буду координувати цей проєкт», – прокоментував студент НТУ «Дніпровська політехніка», консультант відділу підтримки проєктів цифрового розвитку КП «єДніпро» ДМР Єгор Вовк. 

Головна мета меморандумів – можливість проходження практики для студентів вищих навчальних закладів на підприємстві. І така співпраця, за словами першого проректора НТУ «Дніпровська політехніка» Артема Павличенка, є надзвичайно важливою, адже вони можуть отримати важливі практичні знання. 

«Торік ми підписали угоду про співробітництво, і наші студенти з факультету міжнародних відносин долучились до практики. Адже відчувалась якраз потреба у представлені нашої країни у світовому аспекті. І якраз на практиці вони могли залучитись до міжнародних та грантових проєктів та свою спеціальність побачити на практиці. А сьогодні відбулась презентація цього меморандуму, аби на цей рік також залучати студентів до практики у «єДніпро». Сподіваємось,  що десь 20-25 студентів приєднаються та розширять свої можливості», – прокоментував Артем Павличенко. 

Отримати практичні знання у «єДніпро» можна за кількома спеціальностями: право, маркетинг, UI/UX дизайнер, комп’ютерні науки та інформаційні технології, комп’ютерна інженерія, міжнародні відносини. Під час проходження практики студенти можуть розробляти дизайн для проєктів КП «єДніпро», шукати гранти, створювати власні продукти на базі підприємства, розробляти маркетингові стратегії тощо. 

«У цьому році ми продовжуємо залучати молодь до цифровізації міста, та запрошуємо студентів на практику у КП «єДніпро». Розуміємо, що практика – важливий етап під час навчання в університеті. Це можливість показати свої знання, отримати дійсно корисні поради від діючих спеціалістів підприємства за різними напрямками.

Якщо ж казати про студентів 3-го та 4-го курсу – практика це чудова можливість показати себе на високому рівні та працевлаштуватись. Також у цьому році ми пропонуємо студентам під час практики долучитись до розробки спільного українсько-естонського грантового проєкту електронного курсу «You govern: Principles of e-governance» (Керуй: Принципи електронного урядування). Студенти матимуть змогу отримати цінний досвід, залучившись до спільної роботи над освітнім проєктом з міжнародними партнерами», – підсумував директор КП «єДніпро» ДМР Артем Трапезніков.

 

За матеріалами ДніпроTV.