Східні танці, оздоровча гімнастика з елементами бачати та зумби. Виступи учасників УТВ у сквері Прибережному

IMG_6226

Дніпро - перше місто, де "Університет третього віку" отримує фінансування з міського бюджету. Це дозволяє нам пропонувати різноманітні заходи та активності для людей золотого віку абсолютно безкоштовно.

Сьогодні, у Прибережному сквері відбулися вражаючі виступи учасників "Університету третього віку" з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Програма включала в себе заходи різного спрямування, такі як східні танці, оздоровча гімнастика з елементами бачати та зумби, китайська гімнастика з ракетками, східна гімнастика та скандинавська хода. Всі ці заходи були доступні безкоштовно для всіх бажаючих.
 

«Ця діяльність допомагає відвідувачам підтримувати своє здоров'я та фізичну активність. На святі учасники продемонстрували нам свої навички, показали, як правильно виконувати вправи для підтримки гнучкості та сили. Це було не тільки вражаюче, а й надихаюче, бо наші учасники доводять, що турбота про своє тіло може бути приємною та корисною, особливо у літньому віці», - розповіла головна спеціалістка управління з розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування внутрішньої та інформаційної політики ДМР Вікторія Дерець.

Виступала у групі східних танців пані Галина Дуганець: «Я дуже полюбляю танці, хотілося показати, чому я навчилася за навчальний сезон. Танці – оздоровчі, я відчула себе пластичною й болі у спині почали зникати».

«Я люблю спорт й постійно ходжу на фізкультуру й теж на східні танці. Я хочу на своєму прикладі показувати, що життя – вирує й тут, в «Університеті третього віку» можна оздоровитися й завести багато знайомств», - поділилася відвідувачка УТВ Тетяна Макогон.

Всього виступили 4 групи з 4 спортивних напрямків, це – близько 200 учасників проєкту.

«Для того, щоб записатися на спортивні заняття в Університеті третього віку, жінкам від 55-ти років та чоловікам від 60-ти треба прийти за адресою вул. Старокозацька 40-Б з паспортом, пенсійним (якщо є, - Ред.)», – нагадала Вікторія Дерець.