Школярі Дніпра йдуть на канікули: оголошено дати закінчення навчання

1

Стали відомі дати закінчення занять в закладах загальної середньої освіти та мистецьких школах. 

30 травня настане довгоочікуваний день для школярів Дніпра - закінчиться навчальний рік. Цей рік був особливим, адже з моменту повномасштабного вторгнення вперше освітній процес проходив у змішаному форматі. 

Останній дзвоник у кожному закладі буде проведений з урахуванням безпекової ситуації. Формат святкування обиратиме сама школа.

Випускники 11 класів звільнені від державної підсумкової атестації, але їм необхідно скласти НМТ (національне мультипредметне тестування), яке цього року відбудеться в один день (4 години) з 4 обов'язкових предметів: українська мова, математика, історія України та один предмет на вибір.

НМТ випускники писатимуть в укриттях на базі пунктів тестування, організованих у 10 школах міста. Сертифікати та перепустки на НМТ вже доступні в персональних кабінетах.

Формат вручення документів про повну загальну середню освіту кожен заклад також обиратиме самостійно.

Навчальний рік у 22 мистецьких школах Дніпра закінчиться 31 травня. А 1 червня в закладах проходитиме день відкритих дверей, щоб діти змогли спробувати себе в бажаних напрямках та записатися на навчання на наступний рік. 

Цього року вперше на базі чотирьох музичних шкіл міста - №9, 15, 18 та 19 –  будуть організовані літні музичні школи, де діти зможуть протягом тижня познайомитися з різними напрямками мистецтва, спробувати себе у вокалі, хореографії, образотворчому мистецтві та пограти на музичних інструментах. Період відвідування триватиме тиждень. Запрошуються не лише учні мистецьких шкіл, а й інші бажаючі віком 4-12 років. Кожен заклад готує свою насичену програму. Батьки вже зараз можуть записувати своїх дітей.

За матеріалами Дніпро Оперативний.