Щоденні ворожі обстріли, знищені боєприпаси: Лукашук про ситуацію в області за тиждень

дук

Цього тижня ворог щодня обстрілював Дніпропетровщину. Загалом майже 1,5 десятка разів. За цей період піротехніки виявили та знешкодили 111 боєприпасів. Про це розповів на брифінгу в обласній військовій адміністрації голова облради, заступник голови Ради оборони регіону Микола Лукашук, передає Горсовет.

«Захищаємо територіальну цілісність уже 4 місяці. За цей час регіон пережив майже півтисячі повітряних тривог. Проте ситуація під контролем. Уся критична інфраструктура працює. Ворога на території регіону немає», – зазначив Микола Лукашук.

Минулої ночі окупанти вдарили по Гречаноподівській та Широківській громадам Криворізького району. Були потрапляння у поля та по околицям одного з сіл. Там частково зруйнована будівля. Людей не зачепило.

Він додав: область продовжує приймати переселенців. Вони знаходять нову роботу, якщо треба – проходять перекваліфікацію. Влаштовуються переважно в аграрну та торгівельну галузі, на добувні та переробні підприємства, до медзакладів.

Компанії, які працевлаштовують переселенців, можуть отримати від держави 6,5 тис грн компенсації. Загалом за такими виплатами до обласної служби зайнятості звернулися 259 роботодавців.

Нагадаємо, раніше ми писали Дніпропетровщина прийняла найбільшу кількість вимушених переселенців, – Корбан Наслідки нічного обстрілу по Дніпропетровщині: з`явились фотографії