Ситуація у Нікопольському районі Дніпропетровщини контрольована, водночас і тривожна

unnamed (1)

У Нікопольському районі ситуація контрольована, водночас тривожна. Бойових дій на території немає, але вони є у Херсонській області, яка межує з Нікопольським та Криворізьким районами, пише Горсовет.

Мешканцям району чутно звуки роботи артилерії. Нічних великодніх богослужінь у нас не було, лише вдень. Люди з розумінням до цього поставилися і ніяких хвилювань з цього приводу не було, – сказав під час брифінгу 25 квітня голова Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко.

Він також зазначив:

Громадський транспорт працює, у штатному режимі і робота підприємств та служб критичної інфраструктури. Багато промислових підприємств як великих, так і малих, ФОПів повернулися до роботи. Звичайно, спостерігається менший попит клієнтів, замовлень. Посівна кампанія у районі майже закінчується. Усе відбувається спокійно. Підриву техніки, боєприпасів у полі не було. Аграрії засівають максимальну кількість земель. У районі близько 6 тис. переселенців. Разом з волонтерами їм допомагаємо. Водночас закликаємо рухатися далі, оскільки район межує із зоною бойових дій.

Раніше ми писали: Практично добу ворог випробовує нас повітряними тривогами, - Резніченко