Ситуація з опаленням і водопостачанням у Дніпрі майже стабілізувалася, – Михайло Лисенко

опалення

Теплові котельні, насосні підкачувальні станції «Дніпроводоканалу» у цілком робочому стані. Однак, за словами заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка, існує одна проблема, яка тягне за собою іншу: якщо немає електроенергії, то «Дніпроводоканал» не може подати воду на котельні, повідомляє Gorsovet.

На сьогодні усі об’єкти «Дніпроводоканалу» запущені, окрім декількох ділянок на лівому березі міста. Це пов’язано з відсутністю електропостачання. Там працюють фахівці. 

Також можуть виникати такі ситуації, коли у підвалах будинків  стоять підкачувальні станції, які підіймають тиск у системі, і у мешканців верхніх поверхів за відсутності електроенергії вода теж може бути відсутня. Вкотре нагадуємо про необхідність мати вдома стратегічний запас води. Усі котельні, окрім однієї на лівому березі, у роботі. Не функціонують й декілька внутрішньобудинкових котелень через відсутність електропостачання», — прокоментував Михайло Лисенко. 

IMG_2928

Він також нагадав:

Враховуючи нинішню ситуацію, почали додавати спеціальний розчин у систему опалення, аби у разі цілковитого блекауту не замерзли мережі. Надати гарантій, що все буле добре, ніхто не може. Водночас це допоможе скоротити ризики у десятки разів. Треба розуміти, якщо немає води, то й відсутнє тепло. Люди тоді масово вмикають електроприлади. Це призводить до перевантаження, виходу із ладу внутрішньобудинкових мереж. А щодо відключень електроенергії, то треба розуміти, що це  робить не міська рада. Частково це відбувається за наказом «Укренерго» і першочергово на тих ділянках, де найбільше навантаження на електромережі. Тому мешканці повинні розуміти: чим більше вони витрачатимуть електроенергію, тим вірогідніше, що їхні будинки стануть об’єктом віялових чи аварійних відключень».

Раніше ми писали, Комунальники працюють невпинно: у Дніпрі повертають тепло та водопостачання в будинки.

У Дніпрі відновлюють тепло- та водопостачання