Скільки платитимуть жителі Дніпра за світло, газ та воду з червня

оплата коммуналки

Українців попереджають про зростання сум у квитанціях за «комуналку» з червня 2024 року. За які послуги дніпряни платитимуть більше, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Електроенергія

Підготовка до нового опалювального сезону вже розпочалась, тому в планах є підвищення тарифів на електроенергію, щоб забезпечити належну роботу об'єктів енергетики. Очікується диференційоване підвищення цін залежно від обсягу споживання.

Остаточне рішення про новий тариф буде оголошено до кінця травня. За прогнозами експертів, ціна може зрости до 4-5,2 грн/кВт. Наразі українці платять 2,64 грн/кВт-год (з 1 червня 2023 року).

Газ

Ціна на газ для клієнтів Нафтогазу з 1 червня 2024 року залишиться на рівні 7,96 грн/куб. м. У інших постачальників ціна газу буде в межах 7,7-9,90 грн/куб. м. Дія тарифу "Фіксований" від Нафтогазу продовжена до 30 квітня 2025 року.

Вода

У невеликих містах тарифи на водопостачання вже зросли навесні, в деяких з них подорожчання сягає 40%. У великих містах НКРЕКП заборонила підвищувати тарифи до кінця опалювального сезону. 

Наразі в Дніпрі ціна за 1 кубометр води становить 31,36 грн (з ПДВ).