Сквери на честь Андрія Ніколайчука та Олександра Гостіщева, адміністрування послуги з управління побутовими відходами: секретар міськради підбив підсумки 48-ї чергової сесії

photo_2024-03-20_12-03-31 (1)

У Дніпрі завершилась 48-ма чергова сесія міської ради. Депутати ухвалили низку важливих рішень стосовно фінансово-бюджетних питань, програм щодо розвитку галузей і сфер міського господарства. А також розглянули питання комунальної власності, земельних відносин, організаційні, кадрові тощо.

«Майже не було суперечок у залі. Це означає, що усі рішення підготовлені, обговорені та проголосовані майже одноголосно. Серед іншого ухвалили ставки земельного податку для індустріальних парків. Це потрібно, аби розвивався бізнес під час війни. Визначили адміністратора послуги з управління побутовими відходами. Змінилося відповідне законодавство. Воно зобов’язує місто це зробити. Тож дотрималися законодавчої процедури. А ще дали назву двом скверам у місті – на честь Андрія Ніколайчука та Олександра Гостіщева. У пам'ять про двох дніпрян, які воювали. Назви скверів нагадуватимуть про подвиг цих героїв й усіх інших, які стали на захист нашої країни», – підсумував Олександр Санжара.