Слово "демобілізація" ми можемо використовувати лише після того, як закінчиться війна, – міністр оборони

depositphotos_569132282_s-e1657888675972

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що на сьогодні розробляється механізм, який передбачатиме ротацію для військовослужбовців, які вже тривалий час перебувають на фронті. При цьому він наголосив, що про демобілізацію не йдеться.

Також глава оборонного відомства запевнив, що цей процес не залежатиме від того, скільки людей у майбутньому буде мобілізовано. Про це Умєров розповів у проєкті "Ремовська Інтерв'ю".

Міністр заявив, що зараз розробляються правила, за якими у військовослужбовців буде можливість частково звільнитися зі служби. В оборонному відомстві працюють над юридичними та технічними аспектами цього процесу.

"Слово "демобілізація" ми можемо використовувати тільки після того, як закінчиться війна. Оскільки ворог продовжує бойові дії, ми знайшли рішення, які дадуть можливість людині, яка вже два роки перебуває в периметрі, зрозуміти, які правила будуть для того, щоб вона перепочила або була частково звільнена. Ми працюємо над цим і юридично, і законодавчо, і технічно", – сказав міністр оборони.

Також Умєров додав, що треба враховувати питання справедливості для всіх. При цьому він запевнив, що міноборони знайшло рішення і незабаром воно буде подано до Верховної Ради.

"Це буде величезний кластер рішень, які накопичувалися останні два роки. А загалом наша мета – змінити парадигму, щоб служіння не сприймалася як покарання", – зазначив міністр.

За матеріалами OBOZ.UA