Соціальне патрулювання у Дніпрі — допомога бездомним особам

7UYeE5jBO54DYyr9LvFG

У Дніпрі піклуються про бездомних та осіб з низьким рівнем доходів. Для таких людей у місті працює притулок за адресою: вул. Лоцманська, 22-А. Там створені комфортні умови для перебування. Про існування такого закладу людей інформують під час соціального патрулювання. 22 травня у місті провели черговий такий виїзд. У сквері Пам'яті та Примирення соціальні працівники інформували людей про послуги у притулку.

«Для соціального патрулювання обираємо місця, де потенційно можуть бути люди, які потребують такої допомоги. Наприклад, у цьому місці благодійний фонд видає гарячі обіди. Соціальні працівники розповідають людям, що у нашому місті є такий притулок й про послуги, які він надає. Серед іншого, у такому прихистку можна переночувати, помитися, поїсти, попрати речі. А також там допоможуть в отриманні реєстрації місця проживання, у відновленні документів тощо», — прокоментував Сергій Соломаха, начальник відділення для бездомних осіб та осіб з низьким рівнем доходів Міського центру соціальної допомоги Дніпровської міської ради.

Дізнався про таку допомогу і пан Сергій: «Усе про притулок мені розповів соцпрацівник. Відтепер знатиму, що можу звернутися до такого центру. У самого житло є, пенсія теж».
Дніпрянин Юрій додав: «Інформація – важлива. Знатиму про такий притулок».
У притулку для бездомних осіб та осіб у складних життєвих обставинах працює медик та соцпрацівник, який може проконсультувати.

«Щоб перебувати у центрі, треба пройти флюорографію. Направлення видає працівник «Соціального патруля» під час консультації. Таке обстеження можна пройти й самостійно», — підсумував Сергій Соломаха.