Сподіваємось, це остання розмова окупантів, як їх тільки земля наша носить (Відео)

плачет солдат

Російські загарбники продовжують грубо порушувати закони та звичаї війни. СБУ фіксує так багато подібних випадків, що воєнне вторгнення РФ можна характеризувати як каральну операцію зі знищення мирних українців, повідомляє Горсовет.

Для прикладу – перехоплені у Тростянці (Сумська область) розмови між двома офіцерами окупаційної армії з позивними «Венец» і «Ратник».

За оперативною інформацією СБУ, «Венец» – командир 4-тої танкової дивізії полковник Журавльов Євген Миколайович. «Ратник» – його підлеглий, командир одного з підрозділів. Ось як просто рашистський м’ясник віддає наказ, щоб знищити українське село: «Отработать надо по Скряговке, сравнять с землей от восточной до западной стороны». А от «Ратник», скаржачись на те, що воїни ЗСУ поливали їх вогнем, повідомляє:

«…сейчас лупанул туда, откуда бить могут. Там жилые кварталы. Они сейчас опять обидятся и будут работать».

На що командир відповідає прямою вказівкою про знищення ще двох українських сіл… Ми зробимо все можливе, щоб вони відповіли за скоєні злочини!

Вони бояться вступати в бій з українськими захисниками, тому готують провокації, від яких може постраждати цивільне населення. 

Він сподівається, що тротил знищить все навколо, і зовсім не бентежить присутність в селищі мирного населення. 

Всі перехоплення та зібрана інформація буде використана у міжнародних судах, щоб покарати кожного, хто чинив звірства на нашій землі!

Нагадаємо, раніше ми писали Кривой Рог, не паникуем: будут плановые взрывы Лера, Кира и Людмила: в Одессе попрощались с убитыми российской ракетой (фото)