Спортивний Дніпро: у місті пройшли Всеукраїнські змагання з бадмінтону, чемпіонат з легкої атлетики та дитяча ліга з дзюдо

o_1hplne1ea1qqm1m7348t1qje1tnr2il-973x730

У Дніпрі 23 березня, пройшли одразу три важливі спортивні події. Це Всеукраїнські змагання з бадмінтону, чемпіонат міста з легкої атлетики та дитяча ліга з дзюдо. Аби перевірити організацію заходів, їх відвідав черговий по місту Олександр Осипов. 

«Сьогодні на стадіоні «Олімпійські резерви» проходить третій етап дитячої ліги з дзюдо. Беруть участь спортсмени 2011-2012 років народження. Загальна кількість учасників – близько 180. Від СДЮСШОР № 6 Дніпровської міської ради змагаються 35 її вихованців. Очікуємо від наших спортсменів високих результатів», – прокоментував заступник директора департаменту – начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.
Один з учасників змагань тринадцятирічний Платон. Дзюдо хлопець захоплюється з 5-ти років, каже, що намагається брати участь в усіх можливих змаганнях. 

«Я дуже люблю дзюдо, не уявляю без нього себе. Вже бачив, з ким доведеться сьогодні боротися, конкуренція сильна. Спортсмени всі дуже підготовлені, але, як напевно і всі, сподіваюсь на хороший результат, перемогу», – каже Платон Ліннік, юний дзюдоїст. 

«Я займаюсь дзюдо 4 з половиною роки. Часто беру участь у змаганнях, останнє було 2 місяці тому. Дуже радий бути сьогодні тут, сподіваюсь отримати призове місце в своїй категорії», – додав юний дзюдоїст, Арсен Гордєєв. 
Також черговий завітав на  Всеукраїнські змагання з бадмінтону «Українська Суперсерія». У них беруть участь спортсмени з 5 міст віком від 13 до 36 років. 

«Змагання проходитимуть з 21 по 24 березня. Участь у змаганнях беруть близько 50 спортсменів, від міської СДЮСШОР з бадмінтону – 13 учасників. На змагання приїхали гості з Одеси, Києва, Харкова та Львова. Бажаємо гарно виступити нашим спортсменам», – підсумував Олександр Осипов, черговий по місту. 
Остання точка інспекційного об’їзду СДЮСШОР №3. Тут проходить чемпіонат міста з легкої атлетики по триборству. 

«На жаль, всі діти перебувають в укритті, адже оголошено повітряну тривогу. Загальна кількість учасників – 100 спортсменів віком від 12 до 13 років», – розповів Олександр Осипов.

«Всі наші вихованці пройшли інструктаж, як діяти під час повітряної тривоги. Якщо на базі нашого закладу проходять змагання, то ми обов’язково показуємо гостям наше укриття. Тож вони знають, як швидко до нього дістатися в разі потреби. Сховище обладнане всім необхідним. Є місця для сидіння, санвузли. Є запас медикаментів, питної та технічної води. Працює зв’язок та інтернет» – розповів старший тренер СДЮСШОР №3 Дніпровської міськради Сергій Гужва.

За матеріалами ДніпроTV.