Стало відомо, скільки населених пунктів ЗСУ звільнили на Херсонщині. Подробиці контрнаступу

херс

29 окупованих населених пунктів Херсонщини звільнили бійці ЗСУ за результатами ретельно спланованої та блискуче реалізованої військової операції. Про це повідомив голова Криворізької міської військової адміністрації Олександр Вілкул з посиланням на Оперативне командукання "Південь", пише Gorsovet.

З 1 жовтня нашими підрозділами взяті під контроль 29 населених пунктів. Вже понад 1 тисячі 170 квадратних кілометрів Херсонщини звільнено від окупантів. Це дуже серйозні цифри. Багато хто з вас спостерігав за повідомленнями, як стрімко розвивалися події. Але пам'ятаймо - за кожним звільненим селом, за кожним кілометром звільненої від окупантів землі -  величезна праця і мужність наших солдатів і офіцерів. Низький їм уклін за героїзм! Я був у багатьох звільнених селах і точно можу сказати - люди, які пережили всі жахи так званого "руського миру", зустрічають наших солдатів зі сльозами радості на очах, - розповів Вілкул.

Він додав, що за інформацією Генерального штабу ЗСУ, противник намагається утримати інші тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на спробах зриву контрнаступальних дій Сил оборони.

Ворог продовжує ведення бойових дій, хоча подекуди відходить на безпечну відстань, знищує власні запаси боєприпасів, намагається знищити мости та переправи, аби уповільнити темпи наступу наших військ. Відходять не лише ворожі війська, тікають і їхні поплічники. Так представники окупаційної влади Нової Каховки вже вивозять свої родини до Криму. Думаю, що рано чи пізно доведеться вивозити ще далі, - еаже Вілкул.

Він наголосив, що окупанти продовжують зазнавати серйозних втрат у живій силі та техніці.

За інформацією ОК "Південь", що надійшла сьогодні, на нашому напрямку наша авіація тільки за добу, завдала 10 ударів по опорних пунктах, районах зосередження живої сили та техніки, по системах протиповітряної оборони ворога. А ракетно-артилерійські підрозділи знищили 4 танки, 4 гаубиці "Мста-Б", 2 міномети, 7 одиниць авто-бронетехніки. Також знищено 3 склади з боєприпасами та 1 пункт управління окупантів, - додав Вілкул.

Нагадаємо, ми писали, що відбувається у атакованому ворожими ракетами Запоріжжі.