“Стартував новий сезон конкурсу «Роби своє» від «МХП – Громаді»: підприємці можуть отримати до 100 тис. грн на власну справу”

photo_2024-03-19_12-57-23

12 березня стартував новий грантовий сезон конкурсу бізнес-ідей «Роби своє» від Благодійного фонду «МХП – Громаді». Цьогоріч сумарний бюджет грантів становить 10 млн грн. Організатори планують підтримати до 80 підприємців у 13 областях.

Взяти участь у конкурсі можуть ветерани, військові або їхні родини; підприємці, що вже мають чинний бізнес; підприємці, чий бізнес постраждав через повномасштабне вторгнення; жителі громади, які тільки планують почати новий бізнес.

Переможці на додаток до гранту в 100 тис. грн отримають можливість долучитися до навчальної програми, в межах якої заплановані курси від провідних фахівців з маркетингу, бізнес-планування, бухгалтерського обліку тощо. Окрім того, Благодійний фонд «МХП-Громаді» бере на себе витрати з оподаткування гранту.

«Конкурс бізнес-ідей «Роби Своє» пропонує безліч можливостей для розвитку, навчання, пошуку нових партнерів, отримання фінансування та, звичайно, неоціненний досвід. Він не тільки сприятиме особистісному розвитку, але й стане важливою частиною розвитку України та наших громад. Цьогоріч ми приділимо ще більшу увагу проєктам ветеранів, військових та їхніх родин. Адже вже на основі реалізованих торішніх проєктів бачимо: власна справа здатна мотивувати, долати труднощі після травматичних подій, допомагати в реінтеграції», – зазначив Володимир Панченко, керівник національних проєктів Благодійного фонду «МХП – Громаді».
Цьогоріч серед ключових вимог до проєктів будуть: співфінансування учасником (тобто передбачається власний внесок до гранту – 100% та більше) та користь для громади результатів бізнес-проєктів (наприклад, створення додаткових робочих місць, розвиток громади в той чи інший спосіб, налагодження логістики, покращення інфраструктури, соціальний ефект тощо).

Серед 43 переможців конкурсу 2023 року 7 з Дніпропетровщини:

1. Комплекс для годування та догляду за кіньми. Ткаченко Наталія, Дніпропетровська обл., Петриківський р-н, СМТ Курилівка.     

2. «Хлібна кишеня», ланчбургер. Мальченко Микола Васильович, місто Дніпро. 

3. Придбання обладнання для збільшення обсягів виробництва, шляхом автоматизації робочої сили та створення додаткових робочих місць. Молчанова Євгенія, Дніпропетровська область, Дніпровський район, с. Зелений Гай. 

4. Розведення свиней. «Свіжина». Попитич Світлана Миколаївна, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт Миколаївка 

5. “Спаржа”. Павлік Максим, Дніпропетровська область, село Китайгород. 

6. Вирощування лохини в контейнерах. Криванчик Ольга Михайлівна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське 

7. Міні-птахоферма. Попроцька Ганна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, смт Миколаївка.  

Заявку на конкурс «Роби своє» 2024 року можна подати до 9 квітня за спеціальною формою на сайті https://doyourbusiness.com.ua/

 

За матеріалами Наше Місто.