Сучасні комп’ютери та стабільний інтернет-зв’язок: школи Дніпра забезпечені потужною технічною базою для проведення НМТ

photo_2024-01-07_14-14-01

У Дніпрі, як і по всій країні, школярі з початком повномасштабного вторгнення рф вимушені здавати НМТ. Це комп’ютерний онлайн-тест, що складається з трьох блоків: українська мова, математика та предмет на вибір. Цей процесс вимагає потужного технічного забезпечення та стабільного інтернету. Аби впевнитись, що учні Дніпра зможуть комфортно пройти тестування, черговий по місту Костянтин Цепенніков завітав до однієї з міських шкіл.

“Мета нашого візиту  – перевірити наявність інтернету та комп’ютерної техніки для проведення національного мультипредметного тесту. За 2023 рік фахівцями КП “ІНФО-РАДА-ДНІПРО” було проведено додаткові локальні мережі у класи, де проводиться тестування, та встановлено там точки доступу Wi-Fі, а також на період НМТ збільшено пропускну здатність міських оптоволоконних мереж до 300-500 М/біт на секунду у порівнянні зі 100 М/біт на секунду у 2022 році. У ході підготовки у 2022 році фахівці КП “ІНФО-РАДА” підготували та забезпечили оснащення приміщень необхідною комп’ютерною технікою, перевірили її кількість, здійснили її огляд, діагностику та обслуговування, перевірили наявність необхідних налаштувань операційної системи та браузерів, підготували фахівців для технічного супроводу”, – зазначив заступник міського голови Дніпра з питань цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.

Технічні фахівці не лише допомогали учням, якщо в них виникали питання технічного характеру, а й  усували технічні помилки, збої, в разі їх виникнення. 

“Усі технічні засоби були перевірені, підготовані заздалегідь, використовувалися резервні технічні засоби, якщо раптом виходять з ладу основні. На цей випадок було облаштовано додаткові робочі місця”, – говорить пан Олег, фахівець з технічної підтримки НМТ.

Наступна точка перевірки – Пункт незламності в КПНЗ «Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» ДМР (вул. Передова, 253). Про стан Пункту черговому доповіла Наталя Лавнюженкова – директорка закладу.

“Цей Пункт незламності розрахований на 80 осіб. Тут є територія, де можна відпочити та підзарядити гаджети, кімната для дітей, а також кімната для матері і немовляти.  В наявності є: аптечка, чай,  кава, запаси питної та технічної води.  Також є генератор великої   потужності. Пункт незламності забезпечений всім необхідним”, – розповіла Наталія Лавнюженкова.

За матеріалами ДніпроTV.