Сучасний простір із облаштованими кабінетами. У Дніпрі міський центр соціальних служб АНД та Індустріального районів працює за новою адресою: просп. Петра Калнишевського, 55

o_1htf5bn7hb7gaot1i7fe7c1nv84t

У Дніпрі об'єдналися відділи міського центру соціальних служб в АНД та Індустріальному районах. Нова адреса: просп. Петра Калнишевського, 55. У новому просторі оновили кабінети, облаштували їх усім необхідним. Тут знаходиться Мобільна бригада, спеціалізована служба первинно-психологічного консультування для осіб, які постраждали від домашнього насильства, кабінет довіри, відділ соціально-психологічної роботи, тренінгова зала. А ще тут є дитяча зона та сенсорна кімната для психологічної підтримки. Усе це зробили, аби більш якісно надавати послуги мешканцям міста. 

«Облаштували кабінети психологів, відкрили спеціалізовану службу первинно-психологічного консультування для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Фахівці відділу соціально-психологічної підтримки осіб і сімей працюють із тими, хто перебуває у складних життєвих обставинах. У сенсорній кімнаті займаються з дітками. Це позитивно впливає на їхнє психологічне розвантаження. У тренінговій залі серед іншого проводимо курси щодо підвищення батьківського потенціалу для прийомних батьків та батьків-вихователів. А також лекції, семінари для людей, які до нас звертаються. Поки дорослі, наприклад, на консультації, їхні дітки можуть перебувати в ігровій кімнаті. Це досить зручно, аби людина могла якісно отримати консультацію фахівця. У кабінеті довіри добровільно консультуємо на ВІЛ. Тут можна цілком безкоштовно й анонімно зробити тест на ВІЛ», – розповіла директорка Дніпровського міського центру соціальних служб Анастасія Тищенко.

Прийомна мама Вероніка Сіпій виховує двох дітей – 15-річну Анжелу та 13-річного Гліба. Вони рідні брат і сестра. Жінка часто відвідує міський центр соціальних служб із дітками.

«Центр переїхав у нове приміщення, оновлений простір. Тут все так гарно облаштовано. Зручні, комфортні кабінети. Усе по-сучасному. Сьогодні із сином Глібом прийшли до сенсорної кімнати. Йому подобається тут займатися. Після таких занять у нього гарний, піднесений настрій. Загалом фахівці центру чудово допомагають. Для діток тут часто влаштовують творчі майстер-класи, із ними працює практичний психолог. Для усіх нині це важливо, а для підлітків — тим паче. Для себе теж тут багато корисної інформації отримую. Зокрема, й щодо виховання дітей, особливості їхнього характеру у різному віці, як подолати підліткові травми, якщо такі є, тощо. Постійно відвідую тренінги для батьків. Чудово, що у місті є такий центр. А тепер ще й з комфортним простором», – додала Вероніка Сіпій.

Відділ Дніпровського міського центру соціальних служб в АНД районі. Адреса: просп. Петра Калнишевського, 55 Телефони: (063) 477 70 01, (067) 200 40 92.

Відділ Дніпровського міського центру соціальних служб в Індустріальному районі. Адреса: просп. Петра Калнишевського, 55 Телефон: (067) 200 26 72. 

Спеціалізована служба “Телефон довіри” Телефони: (056)767 18 41, (067) 200 80 35. Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Адреса: просп. Петра Калнишевського, 55 просп. Сергія Нігояна, 3 Телефон: (068) 806 23 50. 

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Адреса: просп. Петра Калнишевського, 55 Телефони: (056) 785 73 60, (067) 200 40 62.