Суд за позовом ДБР арештував головний офіс мережі лабораторій "Сінево": коментар компанії

photo-2024-02-27-14-40-16-amp

ДБР наклало арешт на будівлю головного офісу і центральної лабораторії «Сінево Україна». Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

ДБР веде кримінальне провадження "за фактом незаконного виведення компанією нерухомості з держвласності" в період 2016-2021. «Сінево Україна» стверджує, що купила будівлю в 2010 році в приватній власності і провела реконструкцію з 2013 по 2016 рік, та після реконструкції вважає будівлю своєю, оскільки за законодавством України, після такої реконструкції, будівля вважається новоствореним її власником об’єктом.

ДБР арештувало будівлю без офіційного повідомлення компанії та власника. Крім того, не було виклику представників компаній на відповідне судове засідання. «Сінево Україна» дізналася про арешт лише з держреєстру та називає ці дії тиском на бізнес.

Внаслідок цього без послуг сучасної лабораторної діагностики залишаться не лише мільйони громадян України, клієнтів «Сінево», але й низка благодійних, неприбуткових, військових і державних організацій, які компанія обслуговує на безоплатній основі. Загалом, близько 250-300 тисяч людей щомісяця. 

Також у компанії додали, що бюджет України недоотримає понад 310 млн гривень податків і зборів щорічно — стільки лабораторії сплатили у 2023 році, а більше ніж 2300 співробітників стануть безробітними.