Тарілка борщу за донат для ЗСУ: у Дніпрі пройшов смачний родинний захід на підтримку наших воїнів

o_1hc526lvi1j2pe1u17parug100mcb-1013x675

Веганський, Полтавський, класичний, з різними видами м’яса та ще чимало варіацій борщу. Все це можна було скуштувати у Міському палаці дітей та юнацтва. 

Дуже хотіла скуштувати борщ донька дніпрянки Анни, яка і привела маму на це свято. Анна каже, що в їх родині постійно готують борщ, бо це найулюбленіша страва. 

«Моя дитина, коли дізналася про свято, сказала: «Мамо, я дуже хочу піти на свято борщу, я не хочу його пропустити». В цілому я готую борщ раз на два-три тижні, і ось коли він є, то ми його можемо їсти по 4-5 разів на день навіть, бо дуже обожнюємо цю страву», – прокоментувала Анна Панова. 

Інгредієнти – з городу бабусі, а ще курт та мука. Все це про веганський борщ, який готує Анна Мінько: «Це такий сімейний рецепт. Можна замість курту додавати звичайну квасолю та інші інгредієнти. В цілому, люблю готувати борщ і готую лишень веганський», – прокоментувала Анна Мінько.

У тарілці у чотирирічного Кирила та його мами Анни – звичайний класичний борщ з куркою. Поласувати традиційною українською стравою родина прийшла одразу після занять у міському палаці. Мама каже, що такі родинні свята дуже сьогодні необхідні, аби дитина хоч трохи відволікалась від подій сьогодення. 

«Борщ дуже смачний та добрий. Ми вдома також частенько готуємо борщ. Я додаю три види м’яса і обов’язково, аби томат у борщі був лише натуральний. У цілому, для нашої родини це одна із улюблених страв. Бо мій син любить борщ більше, ніж суп», – прокоментувала Анна Кравцова.

Свято борщу у Міському палаці дітей та юнацтва відзначають вже шостий рік поспіль, і воно стало вже традиційним для дітей. Традицією на цьому святі лишається і збір коштів на потребу армії. 

«Окрім частування борщу тут на дітей та батьків чекали різноманітні конкурси та майстер-класи, також діти показували свої таланти. По території ми розмістили кілька фотозон. Також діти з батьками окрім борщу готували різноманітні страви і пригощали всіх охочих. І традиційно ми розміщували QR-коди та скриньки, куди всі охочі могли задонатити на потреби наших воїнів», – додала заступниця директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Тетяна Журова.

За матеріалами Дніпро ТV.