Театр «ДГУ» та творча майстерня «А» представили виставу «І знову Карлсон!»

photo_2023-09-25_15-36-48

Карлсон оселився в Дніпрі. Театр «ДГУ» та творча майстерня «А» представили виставу «І знову Карлсон!» На глядачів чекала неймовірна історія про пригоди Малюка і його невгамовного друга-розбишаки. А після вистави можна було сфотографуватися з легендарним персонажем.  Про це розповіли на телеканалі ДніпроТБ.

Євгенія привела на виставу синів Дмитра та Микиту. Кажуть, завдяки розбишаці Карлсону, хоч на кілька годин відволіклися та не думали про війну.

Євгенія, Дмитро та Микита, глядачі: «Звичайно, важливо для розвитку дітей. Вони зараз не ходять нікуди, ні в садочок, а до школи нам ще ранувато. Тому ми ходимо по ось таким виставам».

Що тільки не виробляв на сцені витівник Карлсон — їв смачненькі цукерки, придурювався хворим, реготав і кепкував з Малюка та глядачів.

Бешкетника з пропелером грає актор Сергій Курченко. Каже, втілювати цього персонажа неважко, треба тільки згадати власне дитинство.

Сергій Кучеренко, актор: «По-перше, Карлсон у нас співає, у нас всі співають, але Карлсон у нас співає «’O sole mio». Це українізована казка, казка за мотивами, але все ж таки режисер вніс і свій погляд. Краще один раз побачити, ніж 100 раз почути, тому запрошуємо всіх, будь ласка».

Витівки Карлсона тривають півтори години, тож юні глядачі можуть вдосталь насміятися, а дорослі — пригадати власні бешкети з дитинства.