Тепловики Дніпра постійно пильнують за обладнанням, аби у домівках мешканців було тепло

HAHt8cLeHDzlpFhUDGx3

Надійність і ефективність роботи котелень у місті Дніпро в основному залежить від якості функціонування насосного обладнання. Для досягнення цієї мети спеціалісти з теплосистем щодня проводять перевірку кожного насоса.

«Своєчасне обслуговування насосного обладнання може подовжити термін експлуатації самого насоса. І це допомагає нам уникнути багатьох неприємних проблем. От сьогодні ми перевіряли резервний насос, який ми вводимо у роботу як тільки з ладу виходить основний. Тут ми ущільнювали сальникову набивку та замінювали ремені, які з’єднують двигун з насосом. Також заливали оливу для змащування підшипників», – коментує слюсар-ремонтник 4 розряду  КП «Теплоенерго» Олег Чорний.  

Тепловики відзначають, що своєчасне технічне обслуговування та заплановані заходи є гарантією якісного забезпечення теплом будинків для мешканців Дніпра.

«Такі роботи ми проводимо в усіх котельнях, аби при роботі обладнання завжди було готове і резервне. Тож проводити ревізію щоденно важливо. Адже такі, здавалося б, прості дії допоможуть безаварійній та безперебійній роботі резервного насоса. А резерв необхідний, особливо, якщо знову будуть відключення електроенергії, і основне обладнання виснажуватиметься», – каже головний інженер теплової дільниці № 3 КП «Теплоенерго» ДМР Михайло Ярош.