«The Best»! Юрій Великий із сольною програмою в Дніпрі 11 листопада

Великий_Дніпро_1080х1920

11 листопада в Дніпрі в Палаці Культури «Машинобудівників» відбудеться сольний виступ на біс Юрія Великого - найкращого українського коміка-пародиста. Його гострий гумор став потужною зброєю в антиросійській пропаганді. У Дніпрі Юрій представить програму «The Best» - ви побачите найкращі номери за 2022-2023 роки зібрані в одному концерті.  З березня 2022 року артист взяв участь у понад 200 благодійних концертах для військових та волонтерів. З початку 2023 року у великому благодійному турі з сольною програмою “ДУШЕВНО, ПО-ДОМАШНЬОМУ” артист виступив вже у 12 містах України, під час яких було зібрано 370 000 грн. На зібрані кошти були придбані дрони, які так потрібні нашим захисникам, та передані в підрозділ аеророзвідки 135 батальйону та підрозділ аеророзвідки Г.Р.І.М 57 бригади.

Відео: https://www.youtube.com/shorts/IDyMwCrbqSU


Юрій Великий – гуморист, пародист, людина-емоція, буря, просто божевілля. Його пародії набирають мільйони переглядів та розлітаються на цитати й підтримують українців у найважчі часи. На сьогодні кількість його підписників перевищила 1 000 000. Перша пародія – на Лукашенка – була записана в бомбосховищі через 4 дні після початку повномасштабного вторгнення - 28 лютого. І понеслося - Путін, Соловйов, Кива, Кадиров, Пригожин, українські політики та військові - від президента Зеленського до Буданова. 

Чого ж варто чекати на концерті? У програмі «The Best» - найкращі жарти та пародії останніх років. А ще - нові пародії на самі актуальні теми,  бо кожного дня з’являються нові приводи для дотепних гострих жартів. А з почуттям гумору у нас завжди було відмінно. 

Приходьте зарядитись гарним настроєм, це зігріває!

Улюблена пародія - ТУРИСТКА "Взагалі не хочу виїжджати з Криму"

 


Більше - від самого Юрія Великого:

«Такі концерти направлені на створення позитивних емоцій у глядачів, тому що гумор в наш час дуже потрібен для підтримки бойового духу і покращення настрою. Ми зібрали найкращу програму за останній рік, тому я впевнений, що очікування глядачів виправдаються на 100%.

На концерті глядачі зможуть побачити більше десятка пародій, серед яких будуть як улюблені українські діячі, так і відомі представники країни агресора. Думаю, обов'язково з'являться й нові персонажі. Хто це буде? Нехай поки залишиться маленькою інтригою.

У тих містах, де вже пройшла частина концертів, нас дуже тепло зустрічали глядачі, які змогли отримати не тільки задоволення від концерту, але й взяти участь у благодійних аукціонах та задонатити на допомогу нашим захисникам. І наш обов'язок – підтримувати тих, хто щодня стоїть на захисті нашої країни».

3 ПРИЧИНИ ПІТИ КОНЦЕРТ ЮРІЯ ВЕЛИКОГО:

  1. Неперевершений пародист, якого любить вся країна.
  2. Потужний заряд гарного настрою та та життєвого позитиву
  3. Можна  не тільки гарно провести час, та й взяти участь у допомозі ЗСУ

 

ЩО: Концерт  Юрія Великого з програмою «The Best»! 

ДЕ: Палац Культури «Машинобудівників» 

КОЛИ: 11 листопада 2023 початок о 18:00

КВИТКИ: https://bit.ly/Yuriy_Velykiy_Dnipro