Традиція жива. Відомий радянський дисидент розповів, на що схоже вигнання Корбана з України

e47c2f3-3-hluzman

Позбавлення Геннадія Корбана громадянства, нагадує відомому радянському диседенти Семену Глузману посилання з країни часів СРСР. Про це повідомляє Gorsovet, посилаючись на Цензор.НЕТ.

Семен Глузман нагадав, що 10 серпня 1922 року Всеросійський Центральний виконавчий комітет Рад робітничих і солдатських депутатів видав декрет "Про адміністративну висилку", який дозволяв владі висилати неугодних їм людей без суду. Він заявив, що спочатку людей висилали, а згодом саджали до в'язниці та розстрілювали.

За його словами, в "м'які брежнєвські роки" громадянина висилали інакше.

Умовного засудженого викликали до КДБ та казали, що йому варто подати заяву про виїзд до Ізраїлю. Після цього громадянин міг емігрувати в інші країни, не обов'язково до Ізраїля. Віддавши радянській державі призначені мені 10 років, я хотів із цієї країни виїхати. Дуже хотів. Але мене не випустили. Ймовірно, тому що я не Іванов і не російський. Чому все це пригадав? Поясню: сьогодні 10 серпня. Через сторіччя після ухвалення декрету "Про адміністративну висилку" українського громадянина Корбана не хочуть пустити на Батьківщину. Традиція жива, чи що… - наголосив Семен Глузман.

Раніше ми повідомляли, що правозахисники вбачають у позбавленні Корбана громадянства України ознаки радянського тоталітарного минулого