Трагическая новость: в зоне ООС погиб боец из Днепропетровщины

боее

6 мая сообщили трагическую новость с линии фронта. В зоне ООС погиб житель Днепропетровской области из города Кривой Рог пехотинец Дмитрий Товчигречка. Об этом корреспондент "Горсовета" узнал из сообщения не Фейсбук-странице 93-тя ОМБр Холодний Яр.

Сьогодні, у свято Дня піхоти, ми змушені повідомити про загибель піхотинця 93 бригади Холодний Яр.
Ми схиляємо голови через смерть старшого солдата Товчигречка Дмитра Івановича, механіка-водія механізованого батальйону. Він поліг через огонь з РПГ та стрілецької зброї окупанта по позиціях бригади на Донеччині. Множинні уламкові поранення виявилися несумісними з життям.
Дмитрові було 37 років. Він мешкав у Кривому Розі, мав середню спеціальну освіту. Призвався на службу зовсім нещодавно – у січні 2021 року. Для Дмитра це була перша ротація.
Як згадують побратими, Дмитро був роботящий, ніколи не відмовлявся від роботи. При тому, що був неговіркий, все ж розповідав побратимам про свою сім’ю, особливо своїх двох маленьких дітей.
Ми приносимо щирі співчуття у цей скорботний час матері загиблого воїна, всім його рідним, дружині, що передчасно залишилася вдовою, осиротілим діткам.
Вічна пам'ять Герою! Він поклав життя за Україну! – скорбят побратимы.

Светлая память Герою…